Czy naprawa telefonów Samsung Warszawa jest kosztowna?

Po przejściu po dwóch pękniętych ekranach postanowiłem odłożyć mój śrubokręt i sprawić aby naprawa telefonów Samsung Warszawa została wykonana przez profesjonalny serwis. W najbliższym czasie nie zamierzam rezygnować z pracy, aby pracować jako niezależny naprawiacz telefonów. Nie podoba mi się pomysł przekazania źle działających smartfonów współpracownikom. Ale dzięki temu eksperymentowi nauczyłem się kilku przydatnych wskazówek.

1. Zanim przystąpisz do wykonywania czynności jaką jest naprawa telefonów Samsung Warszawa DIY w swoim smartfonie, wykonaj próbną próbę na starym. Nawet przy jasnych instrukcjach łatwo jest popełnić błąd, który uniemożliwia działanie urządzenia.

2. Kup wcześniej śruby zapasowe. Nie kosztują tyle i na dłuższą metę zaoszczędzi ci czasu podczas czynności jaką jest naprawa telefonów Samsung Warszawa.

3. Przygotuj się na kilka dni w projekcie. Wymaga to posiadania dedykowanego miejsca do pracy w obszarze o małym natężeniu ruchu w domu. Jeśli zaczniesz na stole w kuchni, wszystkie te małe części można łatwo przewrócić lub zgubić.

4. Bądź zorganizowany. Bardzo zorganizowany. Pamiętasz te wszystkie śruby, o których wspomniałem? Ważne jest, aby nie pomylić ich. Choć na pierwszy rzut oka mogą wyglądać tak samo, mają różne rozmiary. Zbyt krótka śruba nie trzyma telefonu razem. A zbyt długa śruba może wywiercić otwór, dopóki nie przebije płyty głównej telefonu – co może być jednym z powodów, dla których ostatecznie miałem dwa wadliwe telefony. Technik w filmie opublikowanym przez Telhelp korzysta z tablicy magnetycznej, aby zachować porządek. Możesz kupić jeden za pośrednictwem strony internetowej firmy za jedyne 10 złotych. Nie miałem takiego, więc położyłem śruby na kartce papieru i oznaczyłem je etykietą, próbując wykreślić, gdzie pojawiły się na telefonie. Profesjonalna naprawa telefonów Samsung Warszawa poszła dość szybko. Wystarczyło szczotkować papier, by wysunąć się z miejsca. Aby temu zapobiec, w końcu zacząłem je nagrywać. Możesz również pomyśleć o zorganizowaniu zastępczych śrub. Kiedy musiałem wyciągnąć jedną z maleńkiej torby, wszystkie były zebrane razem, więc często kończyło się zgadywaniem, którego użyć. I ostatnia rzecz: kupując zestaw do wymiany ekranu, należy pamiętać, że nie ma gwarancji, że otrzymasz części tej samej jakości oferowane przez producenta lub certyfikowany warsztat. Chociaż ekrany w zestawach, które kupiłem w serwisie telefonów w Warszawie, wyglądały bardzo ładnie, nie miałem sposobu, aby powiedzieć, jakiego rodzaju szkła użyto do ich wykonania. A wygląd kabli i złączy na ekranie zamiennym nie pasował idealnie do iPhone’ów i Samsungów.