Urna pogrzebowa dla zwierząt w ofercie PetAngels!

Istnieje wiele opcji kremacji szczątków, w tym pochówek na cmentarzu, przechowywanie w kolumbarium, rozrzucanie, przechowywanie w urnie, a nawet włączenie do biżuterii i dzieł sztuki. Piękno kremacji polega na tym, że daje ona swobodę upamiętnienia ukochanej osoby w niemal dowolny sposób.

Możesz po prostu zabrać produkt taki jak urna pogrzebowa dla zwierząt ze sobą do domu i trzymać ją na widoku w swoim domu. Wiele rodzin starannie wybiera dobrze widoczne miejsce do przechowywania urny. Świadomość, że skremowane szczątki bliskiej osoby są zawsze w pobliżu, może być dużym pocieszeniem po utracie bliskiej osoby.

Jeśli zamiast tego zdecydujesz się zakopać produkty takie jak urna pogrzebowa dla zwierząt, można to łatwo zorganizować na cmentarzach. Na ogół mały pomnik służy do oznaczenia lokalizacji zakopanej urny, która służy również jako miejsce, w którym ocaleni mogą łączyć się ze zmarłymi. Możesz również umieścić urnę w pomniku kremacyjnym lub kolumbarium, konstrukcji przypominającej mauzoleum wypełnionej małymi przegrodami do przechowywania skremowanych szczątków. Niektórzy ludzie wolą te opcje, ponieważ zapewnia to łatwo dostępny punkt centralny dla upamiętnienia ich ukochanej osoby w postaci urny pogrzebowej dla zwierząt.

Coraz popularniejszą opcją jest rozrzucanie skremowanych szczątków zamiast zakupu produktów takich jak urna pogrzebowa dla zwierząt. Przyjaciele i rodzina mogą zebrać się w miejscu, które miało szczególne znaczenie dla zmarłego i rozrzucić tam prochy. Przykłady obejmują: pobliski obszar zalesiony, górę, rzekę, ocean i tak dalej. Ponadto istnieje obecnie szereg usług, które oferują rozrzucenie skremowanych szczątków ukochanej osoby w specjalnych miejscach lub w bardzo specyficzny sposób, na przykład rozrzucone z samolotu lub włączone do fajerwerków. Jedna firma wyśle ​​nawet niewielką próbkę szczątków w kosmos. Rozrzucanie skremowanych szczątków może być wyjątkowym i pięknym sposobem uczczenia życia ukochanej osoby.