Co może zaoferować Ci pasmanteria?

Twoje standardowe nożyczki kuchenne nie będą go ciąć (zamierzone kalambur), jeśli chodzi o cięcie odcinków materiału do następnego projektu. Zrób sobie przysługę i kup przyzwoite nożyczki do tkanin i upewnij się, że nie używasz ich do niczego innego – pasmanteria ma je w swojej ofercie. Możesz także zaopatrzyć się w różowe nożyce, obcinacze do nici i dobrej jakości ostrzałkę do nożyczek. Lekka i łatwa do odczytania taśma miernicza jest niezbędna przy wszelkiego rodzaju projektach krawieckich.

Oprócz taśmy mierniczej innym przydatnym akcesorium jest przymiar do szycia lub przymiar pomiarowy, jak również znany, który obejmuje typowe pomiary szycia w jednym i łatwym w użyciu mierniku. Jednym z najłatwiejszych sposobów na uzyskanie pożądanego koloru jest użycie barwnika na tkaninie. Są one dostępne w ogromnej gamie kolorów, ale upewnij się, że wybierzesz odpowiedni dla wybranej tkaniny lub dodatków.

Od zatrzasków i haczyków i oczek po cudowne klipsy i haczyki i drążki, zapięcia są niezbędne we wszystkich rodzajach projektów szycia. Oznaczanie linii cięcia lub zapisywanie wymiarów, dobry wybór markerów do tkanin jest koniecznością dla wszystkich rodzajów projektów pasmanteryjnych. Do wyboru są kredowe kółka, ołówki krawieckie, markery zmywalne wodą i ołówek rozpuszczalny w wodzie. Więc mamy to. Nasza lista niezbędnych elementów, których każdy, kto poważnie myśli o szyciu, potrzebuje w swoim zestawie pasmanteryjnym jaki oferuje pasmanteria. Jeśli we własnym zestawie brakuje czegoś z tej listy, nie martw się, że Cię obejmujemy. Przejdź do naszej sekcji sklepu takiego jak pasmanteria, aby uzyskać to, czego potrzebujesz!