Gdzie udać się na babski wypad?

Wiele osób, łącznie ze mną, jest zniechęconych nadmierną turystyką na Bali, gdzie panuje ciągły duży ruch uliczny, plaże zaśmiecone śmieciami i długie oczekiwanie na zdjęcia w popularnych miejscach na babski wypad. Więc dokąd można się udać w Indonezji, gdzie są wspaniałe wodospady, ładne plaże i towarzyska, ale wyluzowana atmosfera, jak kiedyś Bali? Odpowiedź brzmi Lombok.

Lombok jest nie tylko wspaniałą alternatywą dla Bali, ale także tańszą opcją na babski wypad. Jako podróżujący samotnie łatwiej mi się nawiązywać znajomości i nawiązywać kontakty z innymi podróżującymi samotnie w Lombok, ponieważ ludzie zwykle spędzają czas w tym samym miejscu, takim jak Kuta, lub chodzą na te same plaże. Ponieważ nie ma to jak mała przygoda na motocyklu w pojedynkę.

Kolejną opcją na babski wypad jest wyspa Siargao – to marzenie miłośników wody i poszukiwaczy przygód. Możesz wybrać się na małą motocyklową przygodę w pojedynkę, ponieważ drogi są w większości płaskie i łatwe. To także raj dla surferów z zabawną duszą, więc jeśli jesteś entuzjastą surfingu lub myślałeś o tym, żeby go wybrać, Siargao jest idealne na babki wyjazd z przyjaciółkami. Popularność wyspy szybko rośnie, ale panuje tu spokojna i odprężająca atmosfera. Oznacza to, że tak samo łatwo jest spotkać innych, jak być samemu. Mogłem spędzać czas z surferami na plaży, rozmawiać z innymi ludźmi w restauracjach i kawiarniach, a każdego wieczoru wycofywać się do mojego kącika w uroczym pensjonacie. To jest idealne!