Rozwiń swoje umiejętności zapisując się na kurs ccna!

Firma Cisco opracowała nowy kurs ccna, aby przygotować Cię do dzisiejszych stanowisk na poziomie współpracowników w technologiach IT. CCNA obejmuje teraz zabezpieczenia i automatyzację oraz programowalność. Program obejmuje jeden certyfikat obejmujący szeroki zakres podstaw kariery informatycznej, z jednym egzaminem i jednym kursem szkoleniowym, które pomogą Ci się przygotować. Niedawno przystosowany do najnowszych technologii i ról zawodowych, kurs szkoleniowy CCNA i egzamin dają podstawy, których potrzebujesz, aby podążać swoją karierą w dowolnym kierunku.

Certyfikowany kurs ccna potwierdza, że ​​masz wiedzę wymaganą do zaprojektowania sieci konwergentnej Cisco. Posiadając certyfikat CCDA, specjalista ds. Sieci wykazuje umiejętności wymagane do projektowania routowanej i przełączanej infrastruktury sieciowej oraz usług obejmujących sieci LAN, WAN i dostęp szerokopasmowy dla firm i organizacji. Program CCDA obejmuje projektowanie podstawowego kampusu, centrum danych, bezpieczeństwa, sieci głosowej i sieci bezprzewodowej.

Posiadając certyfikat za kurs ccna specjalista ds. Sieci demonstruje umiejętności wymagane do tworzenia infrastruktury bezpieczeństwa, rozpoznawania zagrożeń i słabych punktów sieci oraz łagodzenia zagrożeń. Program CCNA Security kładzie nacisk na podstawowe technologie bezpieczeństwa, instalację, rozwiązywanie problemów i monitorowanie urządzeń sieciowych w celu zachowania integralności, poufności i dostępności danych i urządzeń oraz kompetencje w zakresie technologii, które Cisco wykorzystuje w swojej strukturze bezpieczeństwa.