Kto wykona profesjonalny montaż wind Toruń?

Czy Twoja firma kręci się wokół przenoszenia ciężkich towarów między piętrami? Montaż wind Toruń i pionowego przenośnika posuwisto-zwrotnego może pomóc w zwiększeniu produktywności. Według firmy Peterlift urazy kręgosłupa stanowią 20% urazów związanych z pracą. Jeśli chcesz, aby Twoja firma i pracownicy działali na najwyższym poziomie, dobrym rozwiązaniem jest montaż wind Toruń. Czytaj dalej, aby zobaczyć, co się z tym wiąże i co możesz zyskać, ustawiając windę na miejscu.

Ustawianie kolumn na miejscu: Najpierw technik wykonujący montaż wind Toruń upewni się, że miejsce, w którym chcesz zainstalować windę, jest dobrym rozwiązaniem. W razie potrzeby zasugerują alternatywy. Zapamiętaj: Powinno być wystarczająco dużo miejsca do bezpiecznej pracy bez wpływu na przepływ pracy. Podłogi na obu poziomach muszą być wystarczająco mocne, aby utrzymać podnośnik po załadowaniu. Sprawdzą również, czy jest wystarczająco dużo wolnej przestrzeni nad głową do załadunku i rozładunku ładunku. Będą przykręcać kolumny i kolumny prowadzące na miejscu.

Dodawanie karetki: Na podłodze i ścianach zostaną narysowane kontury, aby upewnić się, że karetka jest umieszczona w odpowiednim miejscu, aby równomiernie i równo poruszać się po kolumnach. Wózek jest umieszczony wewnątrz kolumn dokładnie w pozycji wskazanej przez te oznaczenia. Blokady kół zostaną odpowiednio przymocowane do kolumn i przykręcone do słupków wózka. Łańcuchy podnoszące są zamontowane i połączone z blokami kół. Nie powinny one spływać z zębatki, gdy karetka jest podniesiona.

Podnoszenie podstawy napędu do montażu mechanicznego podnośnika: Jeśli montujesz windy Toruń i podnośnik mechaniczny, podstawa napędu zostanie podniesiona na miejsce na górze kolumn. Po prawidłowym zamontowaniu napędu silnikowego podstawa napędu zostanie przykręcona na miejscu, a następnie przyspawana do wsporników.