Kancelaria adwokacka Poznań

Prawo karne to specjalizacją jaką ma Kancelaria adwokacka Poznań. Prawnicy zajmujący się obroną kryminalną pomagają osobom oskarżonym o popełnienie przestępstwa, od kradzieży, przez kierowanie pojazdem pod wpływem morderstwa. Te zarzuty karne są ścigane w biurze prokuratora okręgowego lub federalnego. Prokuratorzy zwykle nie negocjują bezpośrednio z osobami oskarżonymi o przestępstwa. Zamiast tego będą negocjować z adwokatami obrony w celu zmniejszenia lub zwolnienia. Jeżeli nie dojdzie do porozumienia, adwokat ds. Karnych prawnik z miejsca jakim jest Kancelaria adwokacka Poznań będzie reprezentował oskarżonego na rozprawie.

Prawo biznesowe to kolejna dziedzina w jakiej specjalizuje się Kancelaria adwokacka Poznań. Prawnicy biznesowi z Kancelarii adwokackiej w Poznaniu mogą koncentrować się na określonych obszarach prawa, takich jak fuzje, przejęcia lub podstawowe zadania prawne, takie jak tworzenie umów. Klienci często zatrudniają prawników biznesowych, gdy chcą założyć firmę, negocjować umowę biznesową lub złożyć pozew dotyczący ich firmy. Dostępni są również prawnicy biznesowi, którzy udzielają porad prawnych na temat prawa gospodarczego.

A prawo pracy? Prawnicy ds. Zatrudnienia i pracy zajmują się kwestiami prawnymi ściśle związanymi z zatrudnieniem. Te kwestie prawne obejmują zarówno zapewnienie zgodności firmy z federalnym i stanowym prawem pracy, jak i pozywanie pracodawców. Wielu prawników z miejsca jakim jest Kancelaria adwokacka Poznań broni również przedsiębiorstw w procesach sądowych dotyczących zatrudnienia. Niektórzy prawnicy ds. Zatrudnienia nie prowadzą sporów sądowych, a jedynie sporządzają umowy i udzielają porad prawnych.