Niszowe perfumy w Twojej kosmetyczce

Niszowe perfumy czy atrakcyjna woda kolońska? Woda kolońska ma wysokie stężenie alkoholu i 2–4% zapachu. Prawdopodobnie potrwa to od dwóch do trzech godzin. Jest tańsza niż większość innych zapachów, a do uzyskania pożądanego efektu należy użyć dużej ilości zapachu. Niszowe perfumy to znacznie droższa opcja, jednak kupując perfum ekskluzywny masz pewność, że jest niepowtarzalny i nie wszyscy na ulicach będą pachnieć tak samo.

Kusząca energia wody toaletowej:
Woda toaletowa (EDT) o stężeniu zapachu około 5% do 15% ma trwałość od dwóch do trzech godzin. Jest to jeden z najpopularniejszych zapachów na rynku i nie jest tak drogi jak woda perfumowana. Ten zapach jest uważany za idealny do noszenia na dzień.

Urocze przyciąganie Eau Fraiche:
Eau de Fraiche i Eau de Cologne są bardzo do siebie podobne, zwłaszcza że oba zapachy trwają do dwóch do trzech godzin. Powiedziawszy to, eau fraiche ma jeszcze niższe stężenie zapachu, które wynosi od 1% do 3% lub więcej. Ten zapach nie ma wysokiej zawartości alkoholu, więc pozostaje woda i zapach. Oprócz tego są też mgły, płyny po goleniu i różne inne zapachy.

Podsumowując, musisz odczytywać koncentrację zapachów i chemię skóry, rozszyfrowując, który zapach trwa najdłużej, a który jest idealny dla Ciebie. Perfumy niszowe o wyższym stężeniu zapachu zawierają mniej alkoholu i więcej olejków zapachowych. Poza tym musisz także przyjrzeć się nutom zapachowym, które ostatecznie decydują o ostatecznym zapachu. Mam nadzieję, że teraz masz lepszy pomysł, które niszowe perfumy trwają najdłużej, a które są najlepsze dla Ciebie.