Zapisz się na szkolenia narciarskie

Nigdy wcześniej nie jeździłeś na nartach? Koniecznie zapisz się na szkolenia narciarskie! Nauka jazdy na nartach z zabawą i akcją jest nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Zaawansowani narciarze nie muszą obawiać się nudy. Nasi instruktorzy narciarstwa prowadzący szkolenia narciarskie posiadają licencję niemieckiego związku narciarskiego, a także niemieckiego stowarzyszenia instruktorów narciarstwa i są przeszkoleni, aby pomóc Ci w poprawie martwych punktów.

Bezpieczna, szybka i łatwa nauka:
Początkujący są prowadzeni w małych grupach przez naszych instruktorów. W pierwszych chwilach zaczynasz od pierwszych ruchów na śniegu, poznajesz uczucie przywiązania do nart. Profesjonalnie wspierany, wkrótce dowiesz się o ogromnych uczuciach i emocjach związanych z narciarstwem. Dowiedz się, jak bezpiecznie skręcić, jak się zatrzymać i jak ponownie korzystać z windy pod górę uczęszczając na szkolenia narciarskie. I oczywiście naucz się jeździć na nartach w stosunku do innych narciarzy na stoku zapisując się właśnie na wspomniane szkolenia narciarskie.

Strefa dla początkujących jest wydzielona i znajduje się poza strefą dla dzieci. Technika rzeźbienia i jazda na nartach dla zaawansowanych narciarzy Jako zaawansowany narciarz pokazujemy Ci, jak poprawić swoje dotychczasowe umiejętności. Naucz się „rzeźbić” przez śnieg, używając różnych technik podczas skrętu w lewo lub w prawo. Ponownie, fajniej jest być częścią grupy, dlatego wolimy oferować kursy grupowe. Jeśli jednak uważasz, że indywidualne wsparcie takie jak szkolenie narciarskie jest bardziej przydatne, zarezerwuj prywatną lekcję. Zbadamy wszystkie obszary naszego małego ośrodka narciarskiego, korzystając ze wszystkich dostępnych wyciągów narciarskich.