Gabinet psychoterapeutyczny Chojnice i jego oferta

Nastolatki, podobnie jak dorośli, mogą wiele zyskać na poradnictwie. Terapia nastolatków pomaga nastolatkom radzić sobie z określonymi emocjami. Może także pomóc w radzeniu sobie z wyzwaniami stojącymi przed nastolatkami, radzeniu sobie ze stresorami życiowymi i dostosowywaniu się do poważnych zmian.

Wsparcie specjalisty z zakresu psychologii jaką stosuje Gabinet psychoterapeutyczny Chojnice może pomóc nastolatkom lepiej zrozumieć siebie, wyrazić siebie, podejmować lepsze decyzje i prowadzić zrównoważone emocjonalnie życie o którym można pogadać w gabinecie psychoterapeutycznym Chojnice.

Adolescencja to kluczowy czas rozwojowego przejścia od dorosłości. Lata nastoletnie charakteryzują się eksploracją, poszukiwaniem nowości, wyznaczaniem celów, podejmowaniem ryzyka, interakcjami społecznymi i ciągłym rozwojem umiejętności krytycznego rozumowania.

Ze względu na wciąż rozwijający się mózg napędzany emocjami nastolatki są podatne na skrajne emocje, słabo rozwiniętą kontrolę impulsów oraz eksperymenty z narkotykami i alkoholem. To sprawia, że okres dorastania jest wyjątkowym czasem wyzwań i szans na pozytywny wzrost i rozwój.

W miejscu takim jak Gabinet psychoterapeutyczny Chojnice specjaliści w dziedzinie psychologii dr Philip Glickman i Jamie Karia z LCSW rozumieją wyzwania stojące przed dzisiejszą młodzież. Nasz zespół może pomóc Twojemu nastolatkowi odnaleźć się w codziennym życiu, pokonać wyzwania oraz poradzić sobie z traumą i doświadczeniami zmieniającymi życie. Gabinet psychoterapeutyczny Chojnice zaprasza!