Salon masażu Warszawa i jego oferta

Zalecamy zadzwonić z wyprzedzeniem do miejsca jakim jest Salon masażu Warszawa, aby upewnić się, że otrzymasz czas i wybranego terapeutę.


Prosimy o przybycie kilka minut wcześniej, aby wypełnić nasze formularze konsultacyjne jakie zaleca Salon masażu Warszawa. Są one dla nas ważne i ich wypełnienie zajmie kilka minut. Chcielibyśmy, abyś zaczął punktualnie. Jeśli wolisz, możemy wysłać Ci ten formularz z wyprzedzeniem. Jeśli coś uniemożliwia Ci przybycie na czas, zadzwoń i daj nam znać.

W trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo prosimy o zgłaszanie nam wszelkich problemów zdrowotnych – Salon masażu Warszawa tego wymaga. Nie wszystkie zabiegi są odpowiednie dla każdego klienta. Prosimy o ujawnienie wszelkich wątpliwości przed rozpoczęciem leczenia. Zostaną one odnotowane w formularzu konsultacji.

Skontaktuj się z recepcjonistką z Salonu masażu Warszawa, abyśmy wiedzieli, że tu jesteś. Jeśli w recepcji nie ma nikogo, powiadom kogoś, że tu jesteś. Prosimy o ściszenie głosu wchodząc do strefy SPA. Zapewnia to komfort wszystkim, którzy korzystają z zabiegów u nas.
Anulacje
Rozumiemy, że czasami może być konieczne odwołanie wizyty. Byłoby wspaniale, gdybyś mógł powiadomić nas z kilkugodzinnym wyprzedzeniem.