Hotel Kostrzyn nad Odrą zaprasza gości nie tylko w wakacje!

Podczas podpisywania umowy najmu na Hotel Kostrzyn nad Odrą bezpośrednio z właścicielem lub agencją nieruchomości zostaniesz poproszony o dowód osobisty lub paszport, ostatnie 3 odcinki wypłaty lub umowę o pracę, jeśli właśnie przyjechałeś do Hotelu Kostrzyn nad Odrą, a także zaświadczenie o dochodach, aby można było zbadać twoją prośbę.

Wskazówka: podczas wizyty w miejscu jakim jest Hotel Kostrzyn nad Odrą upewnij się, że posiadasz te różne dokumenty. W ten sposób możesz bardzo szybko zarezerwować zakwaterowanie i zaoszczędzić czas w stosunku do innych kandydatów.

Gwarancja wynajmu:
Prawdopodobnie zostaniesz poproszony o wybranie poręczyciela i / lub gwarancji najmu w celu pokrycia ewentualnych szkód popełnionych przez najemcę (-ów) lub brak płatności podczas podpisywania umowy najmu, czy to o to poprosi agencja, czy właściciel. Twój przyszły właściciel może poprosić Cię o zapłacenie mu bezpośrednio tej gwarancji wynajmu. Ten nie musi przekraczać 3 miesięcy czynszu bez opłat za umeblowany Hotel Kostrzyn nad Odrą lub dom oraz 2 miesięcy bez opłat za puste mieszkanie. Kwota ta zostanie Ci wypłacona po zakończeniu umowy, jeśli właściciel uzna, że ​​zostawiłeś mieszkanie w dobrym stanie.

Wskazówka: zalecamy ustanowienie zastawu w formie gwarancji bankowej i nie wpłacanie środków na rachunek prywatny leasingodawcy tylko bezpośrednio do Hotelu Kostrzyn nad Odrą. Właściciel mieszkania musi dostarczyć kopię „paszportu energetycznego” wynajmowanego mieszkania. Paszport energetyczny jest obowiązkowy, czy to przy wynajmie, czy przy zakupie. Jest ważny przez 10 lat.