Producent pasmanteria zaprasza – świetnej jakości koronki, aplikacje!

Producent pasmanteria sprzedaje wiele różnych rodzajów dobrych koronek, ale mają one również kilka wspólnych cech, które sprawiają, że są dobre. Obie te koronki mają wiele krzywizn w projekcie, prawie nie ma w nich nic blokowego. Chociaż mają one podobne do siatki detale, służą do dekoracji, a nie jako tania podstawa do maszynowego zszywania kwadratowych kwiatów na wierzchu. Oba te elementy są również bardzo grube i miękkie, a jednocześnie wyglądają delikatnie. Krótko mówiąc, dobra koronka jest dobra, ponieważ jest ładna, miękka, ma delikatne łuki i jest gruba – na te elementy producent pasmanteria zwraca największą uwagę.

Co generalnie wygląda na grubsze niż inne koronki, ale to z pewnością nie oznacza, że ​​jest złe. Koronka Cluny jest nadal miękka i często wygląda delikatnie, po prostu ma bardziej „szydełkowy” charakter, ponieważ jest wykonana z nici splecionych razem, tworząc wzór. Ale nie stać mnie na nic poza tanią koronką! Przede wszystkim to prawdopodobnie nieprawda. Jest wiele miejsc, w których można kupić dobrej jakości ubrania oferowane przez producenta pasmanteria za niską cenę!

Ale jeśli z jakiegoś powodu jedynym wyborem jest sukienka z koronką wątpliwej jakości, jest kilka wskazówek, które możesz zastosować: Unikaj koloru koronki, który kontrastuje z kolorem twojej sukni. Jednym z powodów, dla których czarno-białe sukienki które oferuje producent pasmanteria cieszą się złą sławą, jest fakt, że gdy sukienka jest sprzedawana z tanią białą koronką na czarnym tle, taniość koronki jest bardzo widoczna. To samo dotyczy czerwieni i bieli lub innych kombinacji o wysokim kontraście. Gdy zaczniesz wchodzić w pastelowe i białe kombinacje, kontrast nie jest tak duży, więc nie zauważysz, jak tania jest koronka, chyba że naprawdę zbliżysz się do sukienki. Drukowane tkaniny pomagają również ukryć słabą jakość koronki, jednak producent prowadzący pasmanterię oferuje wysokiej jakości tkaniny więc nie ma potrzeby wyboru tkaniny wzorzystej. Ale najlepiej jest znaleźć sukienkę, w której koronka i kolor materiału pasują do siebie, na przykład czarna sukienka z czarną koronką lub biała z białą koronką. W takim przypadku koronka staje się po prostu fakturą i detalem, a nie tanią dekoracją.