Zagęszczanie włosów z Rokoko

Rokoko wykorzystuje niskopoziomową terapię laserową, aby pomóc odrastać włosom za pomocą naukowo potwierdzonego spektrum laserowego zatwierdzonego przez FDA. Głównym winowajcą wypadania włosów jest dihydrotestosteron (DHT). DHT powoduje stan zapalny mieszków włosowych, co powoduje miniaturyzację mieszków włosowych i ostatecznie śmierć w wyniku ich wypadania. Terapia na laserowe zagęszczanie włosów stosowana przez Rokoko rozkłada się, oczyszcza i usuwa DHT ze skóry głowy. Laserowa terapia na zagęszczanie włosów w ogóle zapobiega przyczepianiu się DHT do mieszków włosowych. To zatrzymuje wypadanie włosów. Laserowa terapia włosów w połączeniu z preparatami regenerującymi od Rokoko przeciwdziała wypadaniu włosów z wielu frontów. Nasze najnowocześniejsze urządzenia do laserowej terapii włosów emitują zatwierdzone przez FDA i naukowo potwierdzone spektrum laserowe wymagane do odrastania włosów. Badania wykazały, że im więcej laserów skierowanych jest na obszar problemu, tym szybsze są wyniki.

Wiele firm zajmujących się laserową terapią zagęszczania włosów twierdzi, że używa prawdziwych laserów, podczas gdy w rzeczywistości używa diod LED, które nie są tak skuteczne w zwalczaniu wypadania włosów. Nasze laserowe urządzenia do odrastania włosów wykorzystują ogromne 400 prawdziwych laserów, aby zapewnić najlepsze możliwe wyniki. Inne firmy zajmujące się laserową terapią włosów oferują laserową terapię włosów przy użyciu starych, przestarzałych maszyn z kilkoma laserami. Nie da to optymalnych rezultatów. Nasze maszyny wykorzystują najnowocześniejsze technologie i są najlepszymi i najskuteczniejszymi urządzeniami laserowymi do odrastania włosów w Polsce i na świecie! Wszystkie nasze pokoje są całkowicie prywatne, nowoczesne i komfortowe z BEZPŁATNYM Wi-Fi, dzięki czemu nasi klienci mogą się zrelaksować, gdy otrzymają indywidualnie dobrane zabiegi. Nasz Laser działa na mężczyzn i kobiety w każdym wieku, a także na nastolatków.

Nie ma górnej granicy wieku na zagęszczanie włosów – jeśli interesuje Cię zabieg na piękne włosy, zajrzyj na stronę firmy Rokoko. Oto jej adres www: zageszczaniewlosow.pl.