Naturalne peruki

Peruki wysokiej jakości, zarówno prawdziwe, jak i syntetyczne, oferują doskonałą jakość, wygląd i styl. Rokoko Hair Company tworzy naprawdę świetne naturalne peruki i syntetyczne peruki do włosów, które pasują do każdego stylu mody, i można je personalizować, aby naśladować modne fryzury. Jednak prawdziwa naturalna peruka nadal ma szczególne cechy, które odróżniają ją od peruki syntetycznej: łatwiej jest ją układać i nie będzie wyglądać jak podróbka na głowie.

Naturalne peruki najwyższej jakości jest również znakomita i na pewno poprawi Twój wygląd. Jednak czy wiesz, że naturalne peruki nie są po prostu „wykonane z ludzkich włosów”? Różne typy ludzkich włosów również oferują różne cechy peruk, a zatem ceny.

Rodzaje włosów na peruki i charakterystyka:
Naturalne peruki są zwykle pogrupowane według ich pochodzenia, ponieważ różne typy włosów różnych ras przyniosą różne rezultaty. Większość włosów przerobionych na peruki, w tym peruki wysokiej jakości, wykonana jest z włosów azjatyckich ze względu na cenę i dobre cechy. Oto niektóre typowe pochodzenie włosów i ich szczególne cechy:
1. Włosy europejskie.
Te włosy są bardzo delikatne i miękkie, ale włosy europejskie są rzadsze niż włosy azjatyckie (które są najczęstszym źródłem włosów dla peruk). Dlatego naturalna peruka z europejskich włosów jest zwykle droższa.
2. Włosy indonezyjskie.
Indonezja jest jednym z najbardziej hojnych produktów do pielęgnacji włosów na peruki, które są zwykle gęstsze i grubsze, idealne dla kobiet, które chcą zwiększyć objętość skóry głowy.
3. Chińskie włosy.
Jak wiecie, włosy chińskich kobiet są w większości proste i bardzo cienkie, a zatem idealne dla tych, którzy szukają super cienkiej i prostej naturalnej peruki. Jednak zazwyczaj trudno jest stylizować. Indyjskie włosy. Chociaż jest bardzo delikatny, włosy indyjskie nie są tak miękkie jak włosy chińskie, ponieważ mają więcej faktury, więc mogą być nieco grubsze.