Bramy garażowe – poznaj różne style i wybierz najlepszy dla siebie!

Wybrane przez ciebie bramy garażowe mają znaczący wpływ na wygląd i wartość Twojego domu. Niektórzy twierdzą nawet, że jest to centralny punkt na zewnątrz domu. Jeśli więc chcesz zrobić dobre wrażenie, niewiele materiałów wyróżnia się podobnie jak drewno – jest ponadczasowy, elegancki i można go dostosować, aby idealnie uzupełniał styl Twojego domu. Przeczytaj nasz przewodnik informacyjny poniżej, aby dowiedzieć się o unikalnych stylach drewnianych bram garażowych, ich zaletach i wadach oraz wymaganej konserwacji.

Styl drewnianych drzwi garażowych determinuje wygląd, układ i inne czynniki, które wpływają na Twój urok. Oto kilka popularnych stylów drewnianych drzwi garażowych do rozważenia:
1. Bramy garażowe z drewnianych paneli.
Jedna z bardziej ekonomicznych opcji, solidne panele garażowe składają się z płaskich paneli bez innych szczegółów. Podniesiony panel: Te drzwi są droższe niż drzwi z litego panelu, ale również powodują większe zainteresowanie wizualne. Bramy garażowe z uniesionymi panelami mają rzeźbione w drewnie kształty i nadają wnętrzu Twojego domu więcej charakteru. Jest to ponadczasowy, atrakcyjny styl, który rzadko występuje na obszarach miejskich.

2. Bramy garażowe w stylu karetki różnią się od większości innych tym, że wyglądają, jakby otwierały się na zewnątrz, mimo że w rzeczywistości otwierają się do góry. Są również bardzo trwałe.

3. Bramy do garażu z oknami: Dodanie okien do bramy garażowej jest jednym ze sposobów na wywarcie dobrego wrażenia na gościach. Chociaż kosztowne w instalacji, większość właścicieli domów, którzy wybierają ten styl, uważa, że ​​piękne wyniki były warte swojej ceny.